Ankara Hatay Nakliyat Ambarı Firmaları

Ankara Hatay Arası Nakliye Hizmeti Sunan Ambar Taşımacılık Firmaları Parça Eşya Taşıma

ankara hatay arası nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunan kurumsal firmamız Ankara Hatay Arası Evden Eve Nakliyat şirketi olarak şehirlerarası parça eşya , Ofis ve büro , Banka taşıma , Okul, Asansörlü Nakliyat, Sigortalı ve Sözleşmeli de bir Nakliyat hizmeti vermektedir.

Firmamızla çalışan her personelimiz özel deneyimli sigortalı çalışan elemanlarımızdır. Yıllardır beraber ekmek kazandığımız insanlar olup güvenilir işlerini iy yapan eleman kadromuz vardır. Her nakliye firması sigortalı evden eve elemanı çalıştırmamaktadır. Günümüzde süriyeli ve afganlı çok olması sebebiyle işi bilmeyen böle kişilerle çalışmaktadırlar.

Onun için seçtiğiniz firmanın eleman kadrosunu mutlaka sormanızı dileriz. Çünkü eşya taşımayı bilmeyen insanlara eşyalarınızı emanet ederseniz eşyalarınızın büyük bir kısmı zarar görür ve hem maddi hem manevi anlamda zarar görürsünüz.

Firmamız kurumsal bir firmadır yıllardır bu işi yapan adını ispatlamış ve duyurmuş bir firma olan Etlik Nakliyat Yeni evinizde huzurlu mutlu günler geçirmenizi dileriz.

Ankara Hatay Şehirlerarası Taşımacılık hizmetleri sunan firmamız Ankara’dan Hatay bölgesine haftada en az 4 defa kamyon çıkarmaktadır. Firmamızın kendi kamyonları olup kesinlikle çelik kasalı olmaktadır.

şehirlerarası nakliyat ankara Hatay

İklimi: Hatay ilinde Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazlar sıcak ve kurak; kışlar ılık ve yağışlı geçer. Senede ancak bir kaç gün kar yağar. Sıcaklık, -6,3°C ile +43°C arasında seyreder. Dağların yüksek noktalarında sıcaklık, ovalara nazaran daha düşüktür. Senelik yağış miktarı 877-1174 mm’dir.
Bitki örtüsü: Kıyı ovaları ile Amik Ovasında her çeşit bitki yetişir.

Arâzinin % 44’ü ekili-dikili alanlar,% 38’i orman ve makilerle, % 14’ü çayır ve mer’alarla kaplıdır. Tarıma elverişli olmayan kısmı % 4’dür.

Dağların 800 m yüksekliğe kadar olan kısmı makilerle, 800-1200 m arası meşe, kayın, ardıç, kızılcık, kavak ve çınar ağaçları ile kaplıdır. 1200 m yukarısında karaçam, kızılçam ve sedir ağaçları bulunur.

Hizmetlerimiz

Ankara Hatay Arası Nakliye

 

Hatay Ankara Arası Nakliyeciler

 

Ankara Hatay Şehirlerarası Taşımacılık

 

Evden Eve Nakliyat Hatay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.