Ankara Ağrı Arası Nakliyat

Şirketimiz  Ağrı Ankara  Evden Eve Nakliyat  Parsiyel Taşıma  Hizmeti Sunmaktadır

Firmamız sizlere ankara’dan ağrı bölgesine asansörlü nakliyat parça eşya taşıma parsiyel taşıma yapmaktadır. Fazlalık eşyalarınızı veya kolili malzemelerinizi nasıl gönderecem diye düşünmeyin. Etlik nakliyat geniş araç ağı ve ağrı ve çevre ilçelerin’de bulunan çözüm ortaklarımızla her tür taşımacılık işini sizlere kaliteli ve güvenilir  hizmet sunuyor.

Elaman temini araç temini küçük parça arabası temini yapılmaktadır. Evden eve nakliyat için uzman arkadaşlarımız günümüzün şartlarına göre şehirler arası nakliyat vermektedir.

Taşımacılık işinin en zor bölümü ev taşımadır ev taşıma zor dikkat ve güvenilir eleman kodrosuyla verilmeltedir. Bu yuzden türkiye de bulanan nakliyat şirketleri kapısın da 5 adet kamyon ve asansör bulundururlar fazlalık  işleri güvenilir kiralık kamyon çekerek karşılar ev taşıma işin de fazla araç veya büyümek hizmet kalitesini düşürmektedir.

5 evden eve nakliyat kamyonu ile çalışan şirketimiz kamyon başı 4 eleman 1 şöför ile ilden ile taşımacılık yapmaktadır. Evden eve araçları kapalı kasa saç olmalıdır.

Eşya Nasıl Ambalaj Yapılır

Ev taşıma işin de eşya’nın yapısına göre malzeme kullanılır. Koltuk takımlarınız  strej yapılır ve onun üstüne kalın pıt pıt laylo ile sarılır ve sonra tekrar streje sarılır beyaz eşyalarınız pıt pıt laylon sarılır mobilyalar  aynı sekil ve artı battaniye ile sarılmaktadır.Şehirler arası nakliyat yaparken eşya paketlme en önemli konudur eşyayı ucuz fiyat verip ve bu fiyata kanan nakliye müşterileri işin sonund’da hüsraNla karşılaşıyorlar. Eşya taşıma öncesi nakliye firmasına eşyanızı nasıl paketleme yapacığını mutlaka sorun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.