Ankara Kırşehir Arası Nakliyat

Ankara Kırşehir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları İçin Müşteri Temsilcimizi Arayınız

 

Ankara’dan Kırşehir,Akçakent.,Akpınar.,Boztepe.,Çiçekdağ,Kaman,Mucur Bölgeleri Hizmet Kapsamındadır. ankara kırşehir arası nakliyat

 

Keçiören’de kırşehirli çok olması nedeni ile firmamız kırşehir iline dağa fazla önem vermektedir.Ankara yakın olması kırşehir küçük olması haliyle ankara  göç sebebi olmuştur  haliyle giden gelen nakliyat sektörünü canlı tutmaktadır.

 

Firmamız ankara kırşehir arası haftanın 3 günü sefer yapmaktadır bu seferler karşılıklı olup bazen kayseri dönüşlü araçlarımız parça eşya, kople ev eşyası, parsiyel taşıma gibi yüklerinizi aynı gün ankara’da adresinize teslimat yapıyoruz.

 

 

Şirketimiz ankara’dan kırşehir köy ve ilçelere gidecek parça eşyalarınızı sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır. Bize bildirdiğiniz yükler sizle anlaşma sağladıktan sonra tarih gününü biz belirlersek uygun fiyata fazlalık eşyalarınızı bütçenizi sarsma’dan fazlalık eşyalarınız kırşehiri eviniz’de değerlendirmiş olursunuz bu şekil nakliye öncesi 10 gün önceden sözleşmemiz gerekmektedir.

Nakliyat Öncesi Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Kırşehir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapıyorsunuz

Ankara’dan Kırşehir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat öncesi mutlaka evinize yüke bakmak için geliyoruz gelen uzman elemanımız  eşya tesbit sonrası size kaç metre araç getirilecek nasıl ambalaj malzemesi  n bu bilgileri verdikten sonra size uygun fiyat verir. Sözleşme yapılarak taşıma günü belirlenir verilen söz ve saatte ekip adreste hazır bulunur.

Taşıma ve Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır ankara kırşehir arası nakliyat

Şirketimiz anlaşma şartlarına göre kapalı kasa kamyon ve belirtilen eleman kadrosu ile evinize gelir öncelikle değerli eşyalarınız üzerinize ve ortalarda bırakmayın uyarısı yapılır.

 

Sökülecek tüm malzemeleriniz sökülür ambalaj malzemesi ile paketlenir ve taşıma elemanı gerek asansörlü gerek normal olarak  kamyona istife sarılan eşyalarınız çeker ve kırşehir ankara arası nakliyat hizmetine hazır hale getirilir.

 

Adres : Şenlik Mah.Baykara Sok.  9/c  Keçiören/Ankara 

Tel: 312 356 75 34  Gsm: 0538 676 26 18 

 

Hizmetlerimiz

Ankara Kırşehir Şehirler Arası Nakliye 

 

Ankara Kırşehir Asansörlü Nakliyat 

 

Ankara Kırşehir Arası Eşya Depolama  

 

Ankara Kırşehir Parsiyel Taşıma 

 

Ankara Keçiören Temizlik Hizmetleri 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.