Ankara Kemer Arası Nakliyat

Ankara Kemer Şehirler Arası Nakliyat Şirketi Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sunan Nakliye Ambarı

Asansörlü şehir dışı evden eve nakliyat Ankara Evden Eve taşımacılık da bir numaralı şirketler arasında yer almaktadır. Asansörlü evden eve taşımacılık sistemlerini Ankara’da ilk uygulayan firmalardan olmanın gururuyla Ankara Kemer Arası Asansörlü Evden Eve Taşımacılık araçlarımız sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.
Bu doğrultuda bina durumu uygun ise asansör kurulumu yapılır. Ankara Kemer Arası evden eve Taşımacılık Firmamız 15 kata kadar uzanan asansörümüzle profesyonel Asansörlü Evden Eve Taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Dışarıdan balkonunuza veya pencerenize uzatılan raylı sistem evden eve taşımacılıkta bulunan personelimiz tarafından paketlemesi yapılmış olan eşyaların taşınması ile evden eve taşımacılık işleminiz başlar.
Siz müşterilerimiz de asansörlü evden eve taşıma işimizden yararlanmak için 7/24 Ankara Kemer Arası Asansörlü Şehir dışı Taşımacılık Şirketimizle görüşerek rezerve edebilirsiniz. K3 Yetki belgesi sadece firmalar için değil , aynı zamanda evden eve nakliyat yaptıracak kişiler içinde önemlidir.


Ankara Kemer Nakliyat Paketleme Taşıma Nasıl Yapılmalı

Şehirler arası taşımacılık hizmeti olmaya karar verdiğiniz firmamızı 2 – 3 iş günü içerisinde aradığınızda firmamız evinize ücretsiz olarak ekper gönderir. Ekper tüm eşyaları inceler ve nakliyat çalışma programı hazırlar.
Hizmetimiz hakkında eksper müşterimize detay olarak bilgi aktardıktan sonra taşıma fiyatı belirlenir ve anlaşma sağlanır ise müşterimiz ile sözleme kapsamında eşyalarınız taşınır. Şehirler arası taşımacılık göründüğü gibi kolay olmayan , taşınma programının önceden iyi bir şekilde hazırlanması ile başlar.
Şirketimiz tüm ev içerisinde mobilya eşyaları demonte yapar. Demontenin amacı büyül olan , kapıdan zor geçen, taşıması güç olan eşya gurubudur. Bu tür eşyalara firmamız bünyesinde çalışma marongoz elemanları tarafından demonte yapılır.
Eşyanın gideceği yerde yine aynı elemanlar tarafından demonte gören eşyalar monte işkemi yapılarak eşyaların kurulumu gerçekleşitirilir. Eviniz içinde tüm eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından araca aktarıldıktan sonra eşyalar yola koyulur.

Evden Eve Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya ile neyi kastediyoruz ; Yazlık eşya,çeyiz eşyası , öğrenci eşyası ,bekar eşyası , yemek takimi , koltuk takımı gibi hacmi büyük yer kaplayan eşyalardır. Bu eşyaların taşıma işlemi parça eşya taşıma olarak nitelendirilir.
Parça eşya taşıma yapmadan önce parça eşyalar için gerekli bilgileri toplanır ve taşıma için gerek ekibi özenle seçiir. Parça eşya taşıma için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli amalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükre olup parça eşyalarınızı yemi yerlerine götürmek için harakete geçerler .

 

Yeni Evinizde Mutluluklar Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.