Ankara İzmir Eşya Taşıma Fiyat

Ankara’dan İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatlarımız Almadan Taşınmayın, Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 

ankara elazığ nakliyat

 

İzmir Ankara evden eve şehir içi, şehirler,arasi, taşımacık konusunda deneyimli ekibimiz görev yapmaktadır.Taşıma ve taşıma sırasında olacak tüm aksilikler firmamıza aittir.İzmir evden eve şehirler arası evden eve mevzusunda ekibimiz oldukça hızlı hareket etmektedir. Ankara izmir evden eve ve şehirler arası konularında her zaman işi zamanında yapmaktayız. Sizde sigortalı taşıma güvencesiyle taşımacılık yaptırmak isterseniz anında üçretsiz keşif yapmış olursunuz..

 

 

Firmamız İzmir ankara taşıma bir şehirden başka bir şehire yada şehir içi bir bölgeden başka bir bölgeye taşıma işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz ve bir süre içerisinde nakliyat işleminiz tamalanmış olur.
Şehirler arası ve şehirler içi taşımacılık İzmir taşıma standardını yaşamak için bir çok seçeneginiz var.izmir ankara arası evden eve taşımacılık

 

 

Ankara Merkez ve ilçelerinden İzmir merkez, ilçelerine, parsiyel yük taşımacılığı, yapan taşıma firması, her türlü kapalı kasa büyük minik nakliye araçları, dorse, tır, on teker,kamyon, komyenet,panelvan, üzeri açık enstrumanlar, tedarik edilir. İzmir de uygun nakliye fiyatları ,yüzde yüz, müşteri menuniyeti profosyenel ekipmanlarla adresden adrese vakitın da teslimat garantisi sunuyoruz.

 

 

Ankara dan İzmir Şehirler arası ,izmir taşıma ambarı,izmir giden nakliyat firmaları ,izmir çalışan ankara ya nakliye şirketi, izmir şehirler arası parça yük taşımacılığı, izmir,parça eşya taşımaı,izmir, taşıma kamyonu izmir gidiş dönüş nakliye araçları ,Ankara ilnden izmir bölgesine çalışan taşıma ambarı ankara dan izmerie gidecek olan parsiyel yükleri eşya yada malzemeleri nakliyet malıyetleri firmamız tarafınca en uygun fiyatla hesaplanmaktadır.

 

Ankara izmir arası ev taşıma olarak biz neler yapıyoruz?

 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara İzmir Evden Eve Nakliyat 

 

 

 

 

* Sigortalı nakliyatankara izmir arası nakliyat

* Asansörlü nakliyat

* Eşya ambalajlama

* Eşya kutulama

* Eşya montajlama

* Beyaz eşya paketleme

* Profesyonel hizmet

* işinin ehli çalışanlar

* Farklı araç seçenekleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

 

 

 

Ankara İzmir Arası Nakliyat  Sözleşme Nasıl Yapılır?

 

 

Kurumsal çalışan nakliye firması olarak müşterilerimizle mutlaka sözleşme imzalarız. Çünkü bu hem bizi, hem de müşterilerimizi garantiye alan bir özelliğimizdir. Sözle değil yazı ile çalışırız. Özellikle müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için sözleşmeye ayrıca önem veririz.

 

Peki, sözleşme yaparken nelere dikkat edilir?

⦁ Ankara içi ev taşıma, kilometre bazında nereden nereye, kaçıncı kattan kaçıncı kata gidileceği belirlenir.

⦁ Kaç kişilik bir ekip ile sizlere hizmet vereceğimiz kayıt altına alınır.

⦁ Eşyalarınızın adedi ve sigorta bedelleri belirlenir.

⦁ Asansörlü taşımaya ihtiyacımız olup olmadığına karar verir bu hizmeti verip vermeyeceğimizi kaydederiz.

⦁ Eşyalarınızı paketlerken kullanacağımız malzemeleri belirler ve kaydederiz.
⦁ Nakliye işleminin hangi gün ve saat kaçta başlayacağı, hangi gün ve saat kaçta biteceği belirleriz.

⦁ Ankara içi ev taşıma fiyatı teklif ettiğimiz müşterimiz tarafından kabul edilmesiyle ve ödeme şeklini müşterimizle karşılıklı belirleyerek imza altına alırız.

 

 

 

ankara aksaray arası nakliyat

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.