Ankara Mersin Şehirlerarası Nakliye Firması

Ankara Mersin Şehirlerarası Evden Eve Asansörlü Nakliyat Şirketi

ankara mersin arası nakliyat

Ev taşıma çalışmalarında yüksek binaların merdiven alanından bazı eşyaların indirilmesi mümkün olmayabiliyor. Bu durumda eşyayı apartmanın çatı katı yada balkon hatta penceresinden bir asansör aracı ile indirilmesi gerekebiliyor. İşte bu benzer biçimde durumlarda asansörlü evden eve taşıma aracımız devreye girer.

Taşıma asansörü bir kamyonun arka kasasına monte edilmiş ve 20 katlı binanın zirvesine kadar çıkabilen, bir raylı kızak üstünde çalışan sisteme haizdir. Raylı kızak kamyonun arka kısmından binanın üst katlarına doğru açılarak yükselir ve her ray yerine oturduğunda ray uzunluğu artar. Raylar arasına yerleştirilmiş bir asansör kabini indirilecek olan eşyayı tutabilecek kadar büyüktür.

Genel olarak uzunluğu 2,5 metre genişliği de 2 metre kadar bir alanda eşya indirme imkanı verir. Asansörlü evden eve nakliyat güvenlidir. Eşyalarınız indirilirken herhangi bir risk taşımaz. Firmamızın bünyesinde 2 tane 10 katlı binalara uygun 2 tane te 20 katlı binalara uygun nakliye asansörü olan araçlarımız vardır.

İklimi:İçel ilinde,Akdeniz iklimi hüküm sürer.Kıyıdan içeri doğru gidildikçe kara iklimi husûsiyeti görülür. Kıyılarda yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Yüksek yerlerde yazlar serin ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer.

Senelik yağış miktarı 419-1032 mm arasında her ilçede değişiktir.Senenin akseriya 6 günü sıfır derecenin altında ve 6°C ile + 43°C arasında seyreder.

Ankara Mersin Arası Nakliyat
Bitki Örtüsü: İçel bitki örtüsü bakımından çok zengindir. Arâzinin sâdece yüzde 5’i tarıma elverişli değildir.Geri kalan toprağın yüzde 55’i ormanlık ve fundalıkla kaplıdır.Yüzde 25’i ekili ve dikili alanlardır. Yüzde 15’i çayır ve mer’alarla kaplıdır.Ovalar tahıl ve diğer ürünleri yetiştiren tarlalarla, kıyı şeridi muz ve turunçgil bahçeleri ve vâdiler meyve ağaçları ile kaplıdır.

 

 

Hizmetlerimiz

 

mersinden ankaraya nakliye

ankara mersin ambar

mersin evden eve nakliyat asansörlü

mersin şehirlerarası nakliyat firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.