Ankara Tarsus Arası Nakliyat

ANKARA MERSİN TARSUN ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ

Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası evden eve nakliyat’ta nakliyat firması seçerken çok dikkatlı olmalısınız. Anlaştığınız bir firma varsa bile bu firma hakkında detaylı incelemeler yapın ve referaslarını mutlaka arayın firmadan gelecek araç pilakasını ve sigorta poliçesini mutlaka isteyin anlaşmış olduğunuz firma sigorta yapmıyorsa kesinlikle onlara taşıtmayınız.
Şehirler arası nakliyat ta fiyat km göre hesaplanır ve ücretin yarısı eşya yüklendikten yarısı da iş bitikten sonra alınır. Ankara Tarsus Arası Evden Eve Kentten Kente Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmeti aldığınızda ilk önce ücretsiz exper hizmeti yaparak eşya durumunu ve sigorta bedelini belirler ve taşıma tarihinden bir gün önce araç pilakası ile sigorta policesini size gönderiyoruz.

Ankara Tarsus Şehirler Arası Nakliyat Şirketi Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sunan Nakliye Ambarı

 

Mersin Tarsun Ankara Arası Nakliyat olarak; Evden eve taşıma, ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, ev eşyası depolama, lojistik hizmetleri vermekteyiz.
Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerinde Ücretsiz Expertiz elemanımız eşyalarınızı görmek ve kadromuzu kamyon tipini bu eşya ya göre belirlemek üzere görevlendirilir. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

 
Evden eve taşıma, ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, ev eşyası depolama, lojistik hizmetleri vermekteyiz.
Eşyalarınızı taşıma işlemlerine başlamadan önce, evinizi inceleyerek bir çalışma, dolap, masa vitrin, gibi eşyaları dikkatli bir şekilde sökerek dikkatlice ambalajlarız.
Evden eve nakliyat, firması olarak tüm çabamız gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat işlemlerini eniyi şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyeti oluşturmaya yöneliktir.

 

Ankara Tarsus Arası Evden Eve Nakliyat Sigortalı Ambalajlı Taşıma

 
Taşınma tarihinden önce ev veya büro eşyalarınız anlaşmalı 30 bin TL’lik Anadolu sigorta ile güvence altına alınıp sigortalanır. Sigorta süresi tüm eşyalarınız yeni adresinize taşınana kadar geçerlidir.
Bir gün önceden demonte edilmiş ve ambalajlanmış ev eşyalarınız taşınma tarihinde araca diziminde tecrübeli ve uzman ustalarımız tafafından istifi yapılır.
Her kadromuzda; Marangoz, mantajcı, paketlemeci ,taşımacı, istif, ve şöför bulunmaktadır. Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için araca yerleştirilmesi çok önemlidir. Ambalajlanmış olan eşyalarınız araçta battaniye ile sarılır.

 


Yeni Evinizde Mutluluklar Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.