Ankara Kayseri Nakliye Fiyat

Ankara Kayseri Arası Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat Ankara Kayseri Arası Nakliyat

Ankara Kayseri Arası Nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan firmamız şehirlerarasıda asansörlü nakliyat nakliyat hizmeti vermektedir. Genelde nakliyeciler şehirlerarası asansör kurulumu yapmamaktadır. Bizim her şehirde asansör hizmeti vermemiz bir avantajdır.

Bunun için Firmamızla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Yada bizim düzeyimizde bir nakliyeci ile anlaşma sağlamanızı isteriz.

Ankara Kayseri Arası Nakliyat Öncelikle sadece fiyat almak isteyen müşterilerimize taşınacak eşyanın metreküp hacmini hesaplamak üzere bir expertiz gönderebiliyoruz.

Yada dairenizin kaç odalı olduğunu ve bir kaç resim çekilerek WhatsApp üzerinden bize gönderdiğinizde eşyalarınızın taşınmasının ne kadar ücret gerektireceğini hesaplarız.

Nakliyede anlaşma sağladığımız taktirde eşyalarınızı sigorta kapsamına alırız. Sigortayı, eşyaların olası yol kazalarından korumak için önemle yaparız. Bu aşamadan sonra eşyalarınızı streçleme, paketleme ve ambalajlama sonrasında ise kırılır eşyaları kolileme şeklinde bir koruma paketlemesi yaparız.

Kayseri Ankara Arası Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli ekipmanları kamyonlarımızda bulundururuz. Yükleme işini uzman arkadaşlarımız yapar.

Bazı durumlarda eşyaların indirilmesi için cam sökme kapı sökme gibi çalışmalar gerekebiliyor.

Bu tür durumda uzman montaj ekibimiz gerekli çalışmaları yapar ve hem sökme işinde hem de yerine montaj işini tamamlayarak bu ihtiyacın da giderilmesi sağlanır.

Yüklenen eşyaların teslimatı için ve yerine montajı için yeni evinize gelir ve tam teslim şeklinde çalışmalarımızı tamamlar ve sizden onay aldıktan sonra işimizi bitiririz.

İklimi: Kayseri ilinde Orta Anadolu’nun sert kara iklimi hüküm sürer. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. Ortalama 20 gün kar yağar ve toprak 40 güne yakın karla örtülü kalır. Senelik yağış ortalaması 366 milimetredir. Hava sıcaklığı –32,5°C ile + 40,7°C arasında seyreder.

ankara kayseri arası nakliyat

Hizmetlerimiz

kayseri ankara nakliye fiyatları

ankara kayseri nakliye fiyat

ankara kayseri ambar firmaları

kayseri nakliyat ambarı firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.