Ankara Etlik Yayla Nakliyat

Ankara Etlik Yayla Nakliyat Firması Olarak Evden Eve Asansörlü Nakliyat Şehir Dışı Taşımacılık Hizmetleri Vermekteyiz.

 

etlik nakliyat

Ofis Ve Büro Taşımacılığı ; Firmamız Ankara Etlik Yayla Evden Eve Nakliyat ofis ve bürolarınızı şehir içi şehirler arası bürodan büroya ofisden ofise taşımasını gerçekleştirmektedir.

Yazıhane taşıma hizmetlerinde yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübesi ile teknolojiye yakında takip etmektedir ve bunun en güzel örnekleri ofis ofis taşımasında gerçekleşmektedir.çağıl çalışma araçlarımız ve pratik ambalajlama sistemiz ile ofisiniz veya bürolarınıdaki mobilyaların demontesi ve montaj işleri  uzman marangozlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır.

 

Dosya arşiv ve elektronik eşyaların toparlanması aynı şekilde personelimiz tarafınca özenle yapılmaktadır. Eşyalarınız büyük bir özenle ambalaj paketlerimize sarılarak zarar görmeden yeni adreslerine taşınır.250 m2 nin üzerindeki ofislerin bigün öncesinde paketleme ekipleri ile tüm eşyalar hazır bir hale getirilip bir sonraki gün taşıması yapılmaktadır. Ofis & büro taşıma hizmetleri tamamen profesyonel planlama ve alanında uzman tecrübeli ve kıdemli personel denetiminde yapılmaktadır.Personelimiz eğitimli ve işin uzmanı olarak işin en doğru şekilde icra ve transfer edilmesini sağlamaktayız.

 

Ücretsiz Expetiz Hizmeti ;

 

Etlik Yayla Evden Eve taşıma,hizmetlerinde ekspertiz önemli rol oynamaktadır. Taşınacak olan mekanın, eşyaların, ekipmanların belirlenmesindeki değerlendirme profesyonel bir taşınmayı ortaya koyar.

Bu hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmaktadır ve nakliyat talebinde bulunan her müşterimize firmamızın çalışanları eşyaların gerekli incelemelerini yapar.

Eksper taşınacak olan eşyaların miktarını, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türünü ve miktarını, çalışacak personel sayısını, hangi ebatta aracın geleceğini, bina kat durumu, asansörlü taşımacılık ekipmanlarının kullanımı, sigorta kapsamı şeklinde hususları değerlendirir.

İlk kere eşya taşıtacaklara önerimiz muhakkak taşınma öncesinde ekspertiz talebinde bulunmalıdırlar.

 

Çünkü eşyalarınız sizin için maddi ve manevi önemi devasa yükseklikte olduğundan taşınma planınızı birkaç unsurun bozmasına izin vermemelisiniz. Nakliyat hizmetlerinde koordinasyon ve takip aşamaları önemli yer tuttuğundan dolayı hiçbir stres yaşamamanız için lüzumlu tespitlerin önceden sağlanması gerekmektedir.

ankara etlik yayla nakliyat

Tüm sunmuş olduğumuz evden eve taşıma, ev eşyası depolama, parça eşya taşımacılık, asansörlü nakliyat ve ofis ofis nakliyat hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Taşınma günü talebiniz üzerine evinize gelen eksperimiz hizmetlerimizin teferruatı hakkında sizlere ayrıntılı olarak data aktarır ve onaylamaınız doğrultusunda sözleşme ve taşınma sigortası yaparak belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde taşıma hizmetleri gerçekleştirilir.

 

En uygun fiyatlar ile Etlik Yayla taşıma “ücretsiz ekspertiz talebi” doğrultusunda yurt içi ve şehirler arası taşımacılık işlerinde işinizi şansa bırakmadan nasıl taşınacağınızın öğrenme fırsatını yakalayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.