Ankara Erzurum Eşya Taşıma Nakliyesi

Ankara Erzurum Evden Eve Şehirlerarası Hızlı Taşımacılık Şirketi

ankara erzurum kargo taşımacılık

Ankara Erzurum Şehirlerarası Taşınırken Sigortalı Nakliyat 

Sigortalı taşımacılık sadece şehirlerarası taşınırken kapsadığını unutmayalım şehir içi taşınmalarınızda firmamız Ankara Erzurum Arası Parça Eşya Nakliye Şirketi olarak tarafımızca sözleşme kapsamındadır.

Şehirlerarası Taşınmalarınızda 30 milyarlik Nakliye Sigortası ile taşınmaktasınız. Bu sigorta Eşyalarınıza Değil komple kamyon ve içindeki eşyalara yapılmaktadır. Kişi özel eşyaya sigorta yapmamaktadır. Ankara Erzurum Şehirlerarası Taşınırken Firma şeçme hakinda biraz ön bilgi vermek istedik Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken ; Yaparız diyen nakliye firmasıda yalan söylemiş olur . Sigortalı Nakliyat kapsama alanı sel su baskını yanma gibi durumlarda devre girmektedir. Eşya kırılmaları ufak çizikler sigortalı taşıma işlemini kapsamamakta lakin bu durum sizleri endişeye düşürmesin bu gibi durumlarda sigortalı-sözleşmeki taşıma firmamız Ankara Erzurum Arası Nakliyat tarafınca sözleşmeli taşıma kapsamına girmektedir.

ankara erzurum evden eve nakliyat

Akara Erzurum Arası En İyi Nakliyat Taiımacılığı Yapan Nakliyat Şirketi 

Taşınma işleminiz olacağı süre öncelikle, genelde herkes bir eşine, dostuna,akrabasına yani çevresine bir sorar hangi şirket iyi? “Hangisini tavsiye edersin?” tarzından minik çaplı bir araştırma yapar. Sonrasında kendi de internetten ya da firmaların ofislerini ziyaret edip data alaraktan bir araştırma yapar.

Sonrasında firmaları karşılaştırarak kendisi için en uygun şartları(taşınacağı gün,taşınacağı saat o firma boş mu? Asansörlü mü taşınacak? Binanın asansörü var mı? Varsa kullanılmasına izin verilecek mi?) ve en uygun fiyatı sunan firmayı seçmek ister. Fakat bazen bu kararı vermek için dikkatli olmak gerekir.

Çünkü bazı firmaların korsan çıkma ihtimali vardır. Örneğin aynı taşınma işlemi için firmalar farklı fiyat verebilirler. A firması ortalama 1100 TL fiyat verirken B firması aynı işlemi için 800TL şeklinde bir fiyat verir. Aslına bakarsak bu vaziyet sizi şüphelendirir.(yani şüphelendirmesi lazım ki ona nazaran firma analizi yapıp karar verin.)

Çünkü eşyalarınızı 800TL fiyata taşıyan firma ile 1100TL ye taşıyan şirket ne olursa olsun aynı değildir. 800TL fiyat veren firma yüksek ihtimalle ya eşyalarınıza zarar verir ya  istediğiniz gün gelmez yahut firma bile olmayabilir 🙂 Burdan o firmanın korsan olduğu anlaşılabilir.

Lakin sadrece Firma seçerken fiyat konusunda korsan olup olmadığını anlayanmazsınız. Bunu bir kaç ip ucu vardir. Buna kendi Firmamız hakkında bilgi vererek sizleri bilgilendire biliriz. Ankara Erzurum Şehirlerarası Ev Taşıma Şirketi olarak K3 yetki belgesine sahip 2000 yılından beri aynı bölgede hizmet vermekteyiz. İşimizin önemini bilerek bu yıllara kadar günümüz teknolojisinden yararlanarak eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi görerek gelmiş bulunmaktayız.

Bir diğer korsan şirket ayırt edici özelliği ise firmanın K3 belgesine haiz olup olmadığıdır. K3 belgesi ev ve ofis eşyası taşıyabilmek için gerekli olan bir taşıma belgesidir.

Seçeceğiniz firmanın bu belgeye haiz olduğuna kesin olursanız bu da bir diğer ayırt edici özelliktir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.