Ankara Datça Arası Nakliyat

Ankara Muğla Datça Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

 

ankara datça arası nakliye
Evden eve taşıma sektöründe ülkemizde devamlı taşımacılık firmaları tarafınca gelişim gösteren hizmet türü evden eve nakliye hizmeti olmuştur.
Eşya taşıma hizmeti eski yıllara bakıldığı oldukça sorunlı ve zor süreçler olarak gaslıkmekteydi. Ama şimdiki taşıma teknolojileri incelendiğinde doğru ekipmanların kullanımı sayesinde şehir içi, şehirlerarası huzur ile taşınılabilmektedir.
Ankara Muğla Datça Arası Nakliyat  tüm Türkiye geneline sigortalı, marangozlu, ambalajlı olarak son model taşıma araçları ile kusursuz eşya nakliye hizmeti sağlamaktadır.
Evden eve nakliyat hizmeti öncesinde ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz yardımıyla eşyalarınızın önceden analizini yapıp size uygun taşıma programı hazırlamaktayız.
Her Nakliye firması günümüzde ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktadır. Lakın evinize gelen eşyalarına bakan insanlar profesyonel olmaya bilir bu yüzden sizlere yanlış bir tespitte bulunabilir hem fiyat konusunda hemde eşyalarınız konusunda üzülebilirsiniz. Bunun İçin Firma seçimini ararken dahi iy seçmelisiniz
Bu ustalaşmış taşınma hizmeti içinde eşyalarınızı taşıyacak olan aracın tipinin belirlenmesi, kaç personel vazife alacağı, eşyanın alınacağı ve gideceği kat durumu, eşyaların gideceği kilometre şeklinde hususlar önceden değerlendirilerek kusursuz taşıma programı hazırlanmış olur.
Ankara Muğla Arası Evden Eve Nakliyat
Taşıma hizmeti öncesinde eşyaların envanter sıralaması çıkarıldıktan sonra sigorta kapsamı dahilinde nakliye hizmeti yapılır. Şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerimizde sigorta yapmaktayız.
Evden eve nakliyat işlemlerinde firmamız tarafından uygulanacak işlemler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde yapılacaktır.
 Kırılması söz mevzusu olan bardak, tabak, porselen, yiyecek takımı vb. Eşyalarınız ilk başlarda kraft kağıtlara sonrasında havalı naylonlara sarılmış olur.
 Kumaş, kanepe, koltuk türündeki eşyalarınız streçlere ve ondan sonra ise havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.
 Elektronik eşyalar olan müzik seti, bilgisayar, televizyon vb. Eşyalar şeffaf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenip göç eder.
 Çiçekleriniz fıçılar yardımı ile taşınmaktadır.
Ankara Evden Eve taşıma firması olarak yeni araç filomuz ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ankara Datça Arası taşıma Ankara taşımacılık sektöründe her vakit her zaman “müşteri memnuniyetini” göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir.

Ofis Taşımacılığı Sistemi Aşağıda Belirtmiş Olduğumuz gibi Yapılacaktır.

 Ofis nakliye öncesinde ücretsiz eşya analizi yapılır.
Ofiz Taşıma titizlik ve kalite gerektirmektedir. Şirketimiz Ankara Nakliyat Ofiz ve Bürolarınızı titizkikle toplamasını taşınmasını gerçekleştirmektedir.
 Eksperin hazırlamış olduğu çalışma programı içerisinde tüm masa, dolap ve taşınacak eşyaların yeni ofisteki yerlerine nazaran numaralandırılır.
Tüm dosyalar koli içine konularak taşınmaya hazır hale getirilir.
 Elektronik eşyalar paketlenir ve aracımıza istiflenir.
 Ofiste bulunan güç kaynağı, para kasası gibi ağır eşyalar özel ekipmanlar ile taşınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.