Ankara Çankırı Nakliye Firmaları

Ankara Çankırı Arası Evden Eve Asansörlü Nakliyat Şirketleri Asansörlü Nakliyat Ankara

ankara çankırı arası nakliye

Firmamız Ankara Çankırı Arası Evden Eve Nakliyat olarak eyşaların taşınması aşaması çok basamaklı bir plan dahiline göre yapılır. Öncelikle Eşyalarınızın durumunu belirlemek üzere bir expertzi gönderdiğimizi söylemiştik.

Expertiz ekibimiz eşyalarınızı tespit ettikten sonra sigortalam işlemlerimizi başlatırız. Ankara bir sigorta acentası ile sigortalama yapmak isterseniz, dilerseniz o şekilde sigortalama da yapabiliriz, varsayılan olarak anlaştığımız Anadolu sigorta firması ile eşyalarınızı sigortalamayı öneririz.

Sigortalama işlemleri bittikten sonra eşyalarınızı ambalajlama işini yaparız. Ambalajlama yönteminde kullandığımız detaylı çalışma stilleri vardır. Mesela kırılabilecek eşyaları önce streçleriz, sonra köşeli olanlara köşelik takarız, son olarak havalı naylon paketlerimizle ambalajlarız.
Bu aşamadan sonra kırılabilir eşyaları ayrı ayrı çelik kolilere koyarız.

Bu şekilde kırılmaların önüne kesin olarak geçeriz. Paketleme sonrası eşyaların nakliye kamyonuna yüklenmesini yetkili uzman arkadaşlarımız yapar.

Sonrasında eğer montajı yapılması gereken eşyalar varsa onların montajı tamiri yapılır. Taşınacağınız eve doğru yola çıkılır ve teslimatta da aynı şekilde montaj işleri varsa onlar da tamamlanarak müşterimizin memnuniyeti kazanılır.

Orta Anadolu (kara) ikliminin husûsiyetleri tamâmen görülür. Kışları sert (soğuk), yazlar sıcak ve kurak geçer. Yağışlar kışın kar şeklinde olur, senelik yağış miktarı 397-410 milimetredir. Sıcaklık ise +41,8°C ile -25°C arasında seyreder.

ankara çankırı arası nakliyat
İlin düz olan güney kısmı tamâmen çıplaktır. Kuzeyindeki dağlar kısmen ormanlıktır. Vâdiler kavak ve söğüt ağaçları ile örtülüdür. Akarsu civârları meyve ağaçları ve bağlarla örtülüdür. Arâzinin % 18’i ormanlık, % 35’i çayır ve mer’a, % 35’i ekili arâzidir.

Ormanlarda; çam, köknar, meşe ve ardıç ağaçları vardır. Kurt, tilki, tavşan ve sincap gibi yabânî av hayvanları bulunur.

Hizmetlerimiz

Ankara Çankırı Arası Ambar Taşıma

Ankara Çankırı Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Çankırı Parça Eşya Taşıma Şirketleri

Ankara Parsiyel Yük Taşıyan Nakliyeciler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.