Ankara Antalya Arası Nakliye Fiyatları

Ankara Antalya Arası Evden Eve Nakliyat Şirketi Firmaları Ambar Taşıma Şirketi

ankara antalya arası nakliye
Ankara Antalya Arası Ambar Taşıma Beyaz Eşyalarınıza Sizin gösterdiğiniz hassasiyeti göstermekteyiz. Teknoloji aletleri günümüzde pahalı ve kulanım süresi uzun olması gerekmektedir.

Teknoloji aletleri kulanımı uzun sürmesi gerektiği bilincinde beyaz eşyalarınızı bir gün önceden fişten çekmenizi istiyoruz. İçindeki enerjiyi dışı atmasını sağlıyoruz. Bölelikle taşırken hıçbir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Asansörlü Nakliyat hizmetide alırsanız ufak bir fiyat aralığı yükselir ama bu eşyalarınızın daha kolay ve hızlı evinize çıkmasını sağlar.
Asansörlerimiz 17 kata kadar kurulum sağlıyoruz binanın onu veya arkası rahat olduğu sürece asansör kurulumu sıkıntı yaşanmamaktadır.

Sigortalı Nakliyat Şehir içinde geçerli değildir şehir dışı taşımada kamyonu komple sigortalamasını yapıyor eşyalarınızı güvenle götürüyoruz.
Antalya ilinde Akdeniz iklimi hüküm devam eder. Yazları sıcak ve kurak geçer.

ankara antalya arası nakliye şirketi

Yazın öğleden sonra meltem rüzgarı ile sahiller birazcık serinler. Kış bol yağışlı geçer. Dağlara kar yağar. Antalya, sahilinde denize girilirken, dağlarında kayak meydana getirilen dünyanın sayılı şehirlerinden biridir. Sıcaklığı -4.3°C ile 43.4°C içinde değişir. Kışın 10 dereceden aşağı soğuk çok nadirdir. Yağış ortalaması metrekareye 1070 milimetredir.

Antalya’nın topraklarının % 60’ı ormanlıktır. Ormanı maksimum olan illerimizden biridir. Çam ağaçları çoğunluktadır (Kızılçam ve karaçam). Kaş ve Elmalı içinde sedir ağaçları bulunur. 500 m aşağılarda makiler vardır.

Makilerle çam ormanları içinde meşe ağaçları bulunur. Maki bölgesinde sarmaşık, defne, yemiş, sarıağaç, mersin ağacı, çitlembike çok rastlanır. Ayrıca lavanta, kekik, nane ve veronika gibi bitkiler bulunur. Ovalarda her türlü Akdeniz ürünleri yetişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.